Twilight (Alacakaranlık)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert:''İlgiden Hoslanmıyorum.''

2 posters

Robert:''İlgiden Hoslanmıyorum.'' Empty Robert:''İlgiden Hoslanmıyorum.''

Mesaj  Edward-Bella Salı Nis. 21, 2009 7:48 pm

Newsbeat genc aktörle camera utangaclıgı,asırı ilgili fanları ve neye karsı cıplak dolasırım diye bahse girdigini ögrenmek icin konustu.İste röportaj...

-Twilight cevresinde dönenler biraz çılgınca degil mi?

Robert:Bu sanki zirvede olmak gibi.Hala kafamda eşit şekilde hissediyorum sanırım.Ben tamamen paranoyak biriyim aslında.İnsanlar sana baktıklarında,bu onları asla tamamen tatmin etmiyor.Ben gercekten dogru işin icinde degilim.Çünkü fotograflarımın cekilmesinden hoslanmıyorum.İlgiden hoslanmıyorum aslında.

-Fanların etrafta seni takip ediyorlar mı?

Robert:Tüm bu insan demetinin arasında herzaman asırı ilgili olanlar tabiki var.İnsanlar bana çığlık attıklarında beynim sanki iptal oluyor.Hic düsünemiyorum.Bu yüzden hemen sonrasında neler olacagını gercekten kestiremiyorum.

-Gazetelerde cıkan haberlerde Twilight serisine devam etmek icin multi milyon poundluk bir anlasma yaptıgın yazılıyor.Bu dogru mu?

Robert:Bazı dedikodu yayınlarının yazdıklarını okudum.Dürüst olmak gerekirse paparazzi fotograflarına ya da orda yayınlanan herhangi birseye bakarken kendimi gercekten rahatsız hissediyorum.Onlar tam olarak sunun gibi bişey yazmıslardı.''O bunu eskide bırakmalı.Söz konusu olan miktar bir film icin,eger devam ederse 12 milyon dolar alacak olması.''Eger ben bir film icin 12 milyon dolar alırsam,sokaklarda cıplak gezecegim.Bu cok sacma.Bunları kimin uydurdugunu bilmiyorum.

-Diger iki filme devam ediyorsun degil mi?

Robert:Bu ise dahil oldugumda bunun ücleme bir film olacagı belliydi.İkinci film Mart'ta cekilecek.Ben gercekten ikinci filmin icinde fazla olmayacagım.Ana karakter herkimse artık.Neden 12 milyon dolar almadıgımın bir nedeni daha iste,cünkü bu filmde sadece iki sahnem var.

-İnsanlar senin icin gelecekte ki Jude Law benzetmesini yapıyorlar.Bu iddalar seninle rahatca örtüsüyor mu?

Robert:Hayır.Aynı sey Harry Potter icinde gecerli.Bir parca ısık görüyorlar ve herkes bu sensin,su sensin demeye baslıyor.Sonra bu düsüse geciyor.Siz sadece isinizi yapıyorsunuz.Birileri sen sunun ilerdeki varisisin ve sonra ilerde baska birseye dönüseceksin falan diyenleri takip eden hic aktör tanımıyorum.Ben bunu yaptırmam.Bunun amacı ne anlamıyorum.

-Galalarda hayranlarının senin icin attıkları çıglıklarla nasıl basa cıkıyorsun?

Robert:Özellikle bunda iyi degilim.Sadece ugrasıyorum.Sadece beynimi terkediyorum ve orada öylece duruyorum.Çıglıklara hedef olmaktan daha cok fotograf verme olayını yapabiliyorum byle durarak.Fotografcıların duvarında olmak,iste bu en kötüsü.Nasıl yaptıklarının mantıgını asla anlayamadım.Herkes aynı anda bagırıyor ve sen karsılarında saga sola bakarken mantıklı davranmaya calısıyorsun ve hersey sona erdiginde arkanızdan neredeyse herseferinde aynı hayalkırıklıgına ugramıs ifadeyle bakakalıyorlar.

-Hic kızların saclarına simdiki gibi takıntılı olacaklarını hayal etmis miydin?

Robert:Bu garip olan seylerden biri.Asla hayal etmemistim.Bu gercekten garip.

-Bircok dedikodu sitesi de bu tip bir takıntıya sahip degil mi?

Robert:Sanırım bazıları beni takip ediyor.En tesadüfi seyleri yakalamayı basarıyorlar.Benim arabamda bir burgercinin önünde siparisimi beklerken burgercinin penceresinden bir fotografımı cekmisler.Gördügümde sok oldum.Onlarla aramda cok az bir mesafe varmıs gibi
gözüküyor.Anlayamıyorum.Ben etrafta dolasıyorum ve kimseyi görmüyorum.
Edward-Bella
Edward-Bella
Administrator

http://twilight.benimforum.org

Robert:''İlgiden Hoslanmıyorum.'' Empty Geri: Robert:''İlgiden Hoslanmıyorum.''

Mesaj  datlu cadu Çarş. Nis. 22, 2009 10:12 am

paylaşım için saol
datlu cadu
datlu cadu
Vampir

- Similar topics