Twilight (Alacakaranlık)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Twilight Başarısını Taylor'a Bırakırmı?

2 posters

Robert Twilight Başarısını Taylor'a Bırakırmı? Empty Robert Twilight Başarısını Taylor'a Bırakırmı?

Mesaj  Edward-Bella Ptsi Nis. 20, 2009 8:23 pm

Robert Pattinson Twilight filmindeki Edward Cullen rolüyle Hollywood'da yukarı mertebelere erişti. Şimdi kendisine yöneltilen bu ilginin bir kısmı New Moon'da daha büyük bir rolü olan Taylor Lautner'a gidecek. Life and Style geçtiğimiz günlerde Pattinson'ı yakaladı ve ondan Twilight hakkında görüş aldı.

"Geri döndüğüm için mutluyum" dedi Robert, LA'e dönüşü hakkında. "Bunların hiçbirini beklemiyordum - bu bir seyahat."

Rob New Moon'da çok daha az yer alacak. Hikaye Bella Swan'ın Jacob Black'le arkadaş olması üzerine kurulu.

"İki sahnem var." dedi Rob.

Genç Taylor'a bakılırsa, Team Jacob spot ışıklarını ele geçirmeye hazır.

"Twilight'ı çabucak atlatmaya çalıştım, Edward'ın Bella'yla biraz takılmasına izin verdim, şimdiyse New Moon'la harekete geçiyorum. Jacob'ın olaya karışma zamanı geldi."

Taylor'ın Twilight'taki küçük rolüyle oyunculuk hünerlerini göstermek için pek şansı olmadı ama devam filmiyle birlikte bu durum değişecek.

"Burada rolüm diğer tüm seride olduğundan daha derin." dedi Taylor. "Jacob kurtadama dönüştüğünde sanki başka bir kişiliği daha varmış gibi oluyor. Çok yoğun."

New Moon'da çok daha az rolü olsa da, Rob'un programı yeterince dolu. Fanları Rob'un yeni şarkılarını çok yakında çıkacak olan "How to Be" nin soundtrackinde dinleyebilecek ve Rob ayrıca "Little Ashes"ta Salvador Dali'nin gençliğini canlandıracak.

Ama eğer Rob dikkatli olmazsa Lautner onun ününü elinden alıp filmi tamamen kendi yıldızını parlatma aracı olarak kullanabilir.

Victoria'yı oynayan Rachel LeFevre Taylor'ın New Moon'a özel bir şeyler katacağını düşünüyor.

"Taylor Kristen'le iletişim kurmak konusunda çok ciddi." dedi Rachel. "Taylor Kris'le olan ilişkisinin Rob'unki kadar yoğun ve kimyalarının da Rob'unki kadar fazla olmasını sağlama alacak. Bence Rob dikkatli olmalı!"

Sofistike Londralı Robert Pattinson'ın karakteri Michiganlı rahat ve arkadaş canlısı Taylor'dan çok farklı. Lautner filmde bu farklılığın öne çıkacağını söylüyor.

"Jacob çok arkadaş canlısı ve sempatik. Onun bu tarafı bana çok benziyor." dedi Tylor.

Taylor'ın bu rol için bulunduğu özverilerden biri de yaptığı egzersizlerle vücudundaki kasları 30 libre artırması. Bunun için kullandığı sihirli bir formül yok.

"Haftanın neredeyse her gün, günde iki saat deliler gibi egzersiz yaptım."

Pattinson egzersiz tutkunu biri olarak tanınmıyor ama böyle olsa bile 20 Şubat'ta bir spor salonundan çıkarken görüntülendi. Bu da onun birdenbire Taylor'la arasındaki yarışı fark edip fark etmediği sorusunu akıllara getirdi. Konu spora gelince, Robert ve Taylor bir vampir ve kurtadam kadar farklı.

"Hep spor yapardım." dedi Taylor. "Basketbol, beyzbol, futbol ve Amerikan futbolu oynadım."

Robert'ın spor geçmişiyse çok daha kısa
Edward-Bella
Edward-Bella
Administrator

http://twilight.benimforum.org

Robert Twilight Başarısını Taylor'a Bırakırmı? Empty Geri: Robert Twilight Başarısını Taylor'a Bırakırmı?

Mesaj  datlu cadu Salı Nis. 21, 2009 2:04 pm

paylaşım için saol canım eline sağlık Smile
datlu cadu
datlu cadu
Vampir

- Similar topics